jak poznat nadváhu

Jak poznáte, že máte nadváhu?

Neexistuje jediný způsob, jak určit, zda máte nadváhu. Existují však určité faktory, které byste měli zvážit. Tyto faktory zahrnují:

-BMI (Body Mass Index): BMI je obvykle používaný jako první krok při diagnostice nadváhy nebo podváhy. BMI se vypočítá na základě vaší výšky a hmotnosti. BMI je určen takto: BMI = (hmotnost v kg) / (výška v m)2. Pokud je vaše BMI mezi 18,5 a 24,9, jste considered normální hmotnosti. Pokud je vaše BMI 25 nebo vyšší, jste considered overweight.

-Vizuální posouzení: Vizuální posouzení vyžaduje, abyste se na sebe podívali
Existují tři základní způsoby, jak poznat, že máte nadváhu. Prvním je pomocí BMI indexu. BMI se počítá vzorcem tělesné hmotnosti a výšky. Pokud je vaše BMI mezi 25 až 29,9, znamená to, že máte nadváhu. Druhým způsobem je určení své tělesné hmotnosti na váze. Třetím a posledním způsobem je měření obvodu pasu. Jakmile dosáhnete určitého obvodu pasu, znamená to, že máte nadváhu.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email