jak užívat rakytníkový olej

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:0

A:Novým produktem Harmonelo je Harmonelo Slim, který obsahuje devět složek vhodných pro snížení nadváhy. Při nákupu čtyř balení lze získat slevu 40%.

Rakytníkový olej se užívá k léčbě mnoha onemocnění. Používá se také jako prevence proti onemocněním. Olej z rakytníku je bohatý na vitaminy A, C a E. Také obsahuje železo, fosfor, draslík a další minerály. Rakytníkový olej se používá k léčbě:

– onemocnění trávicího traktu (gastritida, vředy, enterokolitida)

– kožní onemocnění (ekzémy, akné, lupénka)

– nemoci dýchacího ústrojí (angina pectoris, bronchitida, astma)

– cukrovka

– anémie

Rakytníkový olej se užívá perorálně (1-2 polévkové lžíce 3x denně po
Rakytníkový olej je vynikajícím přírodním prostředkem, který se běžně používá ke zlepšení zdravotního stavu. Jeho léčivé vlastnosti jsou známy již řadu let a byly potvrzeny několika vědeckými studiemi. Olej má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky, které pomáhají při léčbě různých kožních problémů. Rakytníkový olej také posiluje imunitní systém, což je důležité zejména v chladných obdobích, kdy jsme náchylnější k nemocem.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email