jak za týden zhubnout 5 kilo

Jak za týden zhubnout 5 kilo?

Začněte týden s plánem. Představte si, jaké potraviny a nápoje budete konzumovat a ve kterých porcích. Pokud možno, nakupujte potraviny v předem určených dávkách a omezte svůj přístup k nezdravým potravinám. Vybírejte si potraviny s vysokou nutriční hodnotou a omezujte tuky a cukry.

Pokud máte tendenci snídat, udělejte si čas na to, abyste si každé ráno udělali proteinový shake nebo jedli bohaté na proteiny a vlákninu. Večeře by měla být lehká, ale neměla by obsahovat živočišné produkty. Jako náhrada za maso m
Pokud chcete opravdu zhubnout 5 kilo za týden, musíte se držet následujících pravidel:

1. Pijte hodně vody. Voda je nejlepší způsob, jak se zbavit přebytečného tělesného tuku. Pijte alespoň 2 litry vody denně.

2. Jíst často, ale malé porce. Jedzte 5-6 malých jídel během dne, abyste se udrželi plní a nepociťovali hlad. Vaše jídla by měla být vyvážená a obsahovat spoustu čerstvého ovoce a zeleniny.

3. Pohybujte se více. Zaměřte se na cvičení, které budete dělat každý den po dobu 30-60 minut. To vám pomůže spá

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email