jak zachranit aloe vera

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je Aloe vera ohrožená?

A:Aloe vera je ohrožená kvůli rozšiřování zemědělské a stavební půdy, která ubírá prostor pro její přirozený růst.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mohu zachránit Aloe vera?

A:Pokud chcete pomoci zachránit Aloe vera, můžete ji kupovat v jakékoliv formě a dát jí tak ekonomický význam. To by vedlo k tomu, že by farmaceutické společnosti a léčitelé pěstovali a sklízeli Aloe vera pro svůj prospěch a tato rostlina by nevymizela.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou benefity užívání Aloe vera?

A:Aloe vera má mnoho beneficí, například působí jako účinný antioxidant, pomáhá při očistě organismu, podporuje množení přátelských střevních bakterií a přispívá k udržení normálního funkce imunitního systému.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Aloe vera používá v léčitelství a farmacii?

A:Aloe vera se používá v léčitelství a farmacii jako doplněk stravy, výtažek z listů (žlutá až zelená, želatina pod kůží listů) a lze ji použít jako přirozené projímadlo.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký doplněk stravy s Aloe vera můžu užívat?

A:Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky, který obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz a Aloe vera.

Jak zachráni aloe vera? S rozšiřováním zemědělské a stavební půdy, ubívá přirozený prostor pro růst Aloe vera, zejména v zmích a  oblastech kde Aloe vera roste přirozeně. Pojďme se spolu podívat na jednu zajímavou úvahu. Je běžné nikoliv však správné, že pokud vymítíme přirozené prostředí, kde se různé druhy rostlin vyskytují, postupně vymizí. To se ale netýká užitných rostlin, které nalézají své útočiště a uplatnění u člověka. Jednou z těchto rostlin je i Aloe vera. Díky svým blahodárným účinkům se používá dužina v léčitelství a farmacii jako doplněk stravy, výtažek z listů (žlutá až zelená, želatina pod kůží listů), lze použít jako přirozené projímadlo.

Jak tedy zachránit aloe vera? Pokud dáme farmaceutickým společnostem a léčitelům ekonomický význam této rostlině stejně tak jako jiným. Budou je sami pěstovat a sklízet ve svůj prospěch. A to znamená, že nevyhyne. Proto pokud chcete zachránit Aloe vera, tak jej prostě kupujte v jakékoliv formě.

Já sám užívám Aloe vera v podobě sirupu od Harmonela.

Harmonelo Vitality 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email