jak zachranit aloe vera

Jak zachráni aloe vera? S rozšiřováním zemědělské a stavební půdy, ubívá přirozený prostor pro růst Aloe vera, zejména v zmích a  oblastech kde Aloe vera roste přirozeně. Pojďme se spolu podívat na jednu zajímavou úvahu. Je běžné nikoliv však správné, že pokud vymítíme přirozené prostředí, kde se různé druhy rostlin vyskytují, postupně vymizí. To se ale netýká užitných rostlin, které nalézají své útočiště a uplatnění u člověka. Jednou z těchto rostlin je i Aloe vera. Díky svým blahodárným účinkům se používá dužina v léčitelství a farmacii jako doplněk stravy, výtažek z listů (žlutá až zelená, želatina pod kůží listů), lze použít jako přirozené projímadlo.

Jak tedy zachránit aloe vera? Pokud dáme farmaceutickým společnostem a léčitelům ekonomický význam této rostlině stejně tak jako jiným. Budou je sami pěstovat a sklízet ve svůj prospěch. A to znamená, že nevyhyne. Proto pokud chcete zachránit Aloe vera, tak jej prostě kupujte v jakékoliv formě.

Já sám užívám Aloe vera v podobě sirupu od Harmonela.

Harmonelo Vitality 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email