jaká probiotika do egypta

:

Jaká probiotika doporučujeme na cesty do Egypta? Vzhledem k tomu, že voda v Egyptě není tak čistá jako ve Spojených státech nebo v Evropě, doporučujeme především tyto tři typy probiotik:

1. Lactobacillus rhamnosus GG – tento typ bakterií se nachází v mnoha probiotických jogurtech a je velmi efektivní proti virům a bakteriím.

2. Bifidobacterium longum – je to další typ bakterie, který se nachází v jogurtu a může pomoci zvýšit imunitu.

3. Saccharomyces boulardii – tento druh kvasinek se prodává ve formě prášku nebo tablet a pomáhá chránit trávicí systém před nepříjemnostmi.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email