jaká probiotika k antibiotikům

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které při správném dávkování pomáhají udržovat nebo obnovovat rovnováhu mikrobiomu našeho těla. Probiotika se běžně prodávají v lékárnách a obchodech s potravinami jako doplněk stravy.

Antibiotika jsou léky, které se používají k léčbě bakteriálních infekcí. Bohužel, antibiotika také ničí dobrou bakterii ve střevě, což může způsobit dysbiózu – nerovnováhu v mikrobiomu.

Dysbióza může způsobit řadu zdravotních problémů, jako je průjem, nadýmání, bolesti břicha a začervenání kolem k
Existuje několik důvodů, proč byste měli zvážit použití probiotik při užívání antibiotik. Probiotika jsou živé bakterie, které pomáhají udržovat zdravou rovnováhu bakterií v těle. Antibiotika ničí nejen škodlivé bakterie, ale také ty dobré. To může vést k dysbióze, což je nerovnováha mezi dobrými a škodlivými bakteriemi. Dysbióza může způsobit různé potíže, jako je průjem, bolesti břicha a nadýmání. Probiotika mohou pomoci obnovit rovnováhu bakterií v těle a minimalizovat tyto negativní účinky.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email