keto dietos planas

Ketogenic diet – nástroj, kterým se mohou léčit onemocnění jako jsou diabetes, astma a epilepsie

Ketogenic diet je populární stravovací styl, jehož cílem je snižovat bílkoviny a uvolnit tuk. Dietu zahrnují hodnoty jako mléko, výrobky s vysokým obsahem mastných kyselin, pšenice a ovoce. Nutriční doporučení pro směnu se řadí do třech skupin: živiny C (30 %), živiny E (10 %) a živiny K (70 %). Keto dieto je určeno pro lidi s diabetem, ale navštěvujeme ho i lidé s astmatem či epilepsií. Podle studie Diabetes Care byla zvolená keto dieta účinná pro léčbu diabetesu. Přesná data odhaduje na desetitisícovku lidí. Vzhledem ke svému účink

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email