ketodiet nebo ketomix

Ketogenic diet nebo ketomix – jak se lišit?

Ketogenic diet a ketomix je oba způsoby života s ketoenergií. Dalším rozdílem je, že ketoenergie používají lékaři pro své účely. Ketogenic diet má dvě podoby: kalorickou a glykemickou. Kalorická varianta spočívá v tom, že každý den je na členění do dvou položek: mezi položkami jsou hlavně vyhrazeny omamné a kyselinové potraviny, které se povařují jako šetrné ke svědomí. Glykemická varianta obsahuje totiž tzv. net Carbohydrate Diet (NCD). To znamená, že každý den je na členění do dvou položek: mezi položkami jsou hlavně vyhrazeny zeleninov

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email