kolagen jalupro

Kolagen je výborná léčiva proti různým chronickým onemocněním, např. rakovině, břitavých škodlivin a poškození DNA. Kolagen pomáhá také rozvoji protilátek a regeneraci tkání. Jedná se o molekulu s velmi dlouhou životností a je schopno zlepšit celkovou kondici organismu.

Kolagen je to největší producent kolagenových buněk na Zemi. Jeho přidaná hmotnost je asi 1g/den. Kolagen se skládá ze žlutého a modrého kolagena, ale nejsou to jen tyto twoje barvy! Kola­gen obsahuje i další složky, např. vitamín C, E a proliny.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email