kolagen se zlatem

Když se řekne kolagen, většinou si lidé myslí, že je to něco, co používají starší lidé, aby zachovali svou mládost. Ale kolagen může být užitečný pro lidi všech věkových skupin. Tento typ proteinu se nachází v těle a hraje důležitou roli ve vzhledu pokožky, kostí, chrupavek a vlasů.

Kolagen se obvykle prodává ve formě prášku, kapslí nebo tablet. Můžete si ho také koupit jako doplněk stravy ve formě sirupu nebo ampulek. Existují i ​​speciální krémy a lotiony s kolagenem.

Protein kolagen má mnoho pozitivních účinků na zdraví, ale největší benefit spočívá v je
Přidáním kolagenu se zlatem do vaší rutiny péče o pleť můžete dosáhnout mnoha vynikajících výsledků. Zlatý kolagen je nejnovější trend v oblasti péče o pleť a má řadu výhod. Nejenže pomáhá obnovit elasticitu pokožky, ale také ji chrání před poškozením sluncem a dalšími škodlivými vlivy.

Pěkná blbost, zlato je chemicky netaktní, nereaguje, nekoroduje, neoxiduje, proto je v kolegenu zbytečné, podívejme se na Harmonelo Felxi.
Harmonelo Flexi 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email