kolagenové injekce do kolena cena

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi kolagenovou injekcí a Harmonelo Flexi?

A:Kolagenová injekce je invazivní a nepříjemný způsob, jak dostat kolagen do kloubů. Na druhé straně Harmonelo Flexi je neinvazivní metoda, která obsahuje unikátní směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie, která přispívá k udržení normálního stavu kloubů.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je cena Harmonelo Flexi?

A:Harmonelo Flexi stojí kolem 250 Kč za ampuli.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Harmonelo Flexi?

A:Harmonelo Flexi se užívá jednou denně jako doplněk stravy. Stačí vypít jednu dávku sirupu s pomerančovou příchutí.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je Harmonelo Flexi určen?

A:Harmonelo Flexi je vhodný pro osoby, které hledají neinvazivní způsob, jak do svého těla dostat správný kolagen. Je také vhodný pro ty, kteří chtějí podpořit zdraví svých kloubů, díky unikátní směsi kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Obsahuje Harmonelo Flexi přírodní složky?

A:Ano, základem Harmonelo Flexi je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie. Dále obsahuje klejopryskyřici kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), která přispívá k udržení normálního stavu kloubů.

Cena kolagenové injekce jsou invazivní a nepříjemný způsob jak dostat kolagen do kloubů. Cena se pohybuje kolem 250 Kč za ampuli. Pokud však hledáte neinvazivní metodu jak do svého těla dostat ten správný kolagen. Doporučuji Harmonelo Felxi, které uživám. Je to chutný sirup s vysokým obsahem kolagenu, který stačí, užívat jednou denně a máte vystaráno.

Harmonelo Flexi 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email