ministerstvo zdravi

Šéfka ministerstva zdravi Svatopluk Pokorný se snaží vyčlenit prostředky na podporu preventivních aktivit.

Na přelomu loňského a pětáho roku ministryně zdravotnictví Svatopluk Pokorná založila tým Preventiva. Zájem o její služby narostl zejména v době epidemiologického výskytu chorob dětí jako rakovina hepatitidy C, difterie nebo kolera.

„Pro preventivní aktivity je potřeba velká finanční dotace, proto jsme se snažili vyčlenit prostředky do roku 2019,“ řekla šéfka ministerstva zdravotnictví Svatopluk Pokorná pro Právo. Podle ní se nabízí možnost podpora jak profesionálních epidemiologických organizací, tak i malý

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email