nemůžu zhubnout po porodu

Já jsem nemohla zhubnout po porodu. Řekněte mi, proč?

Porod byl velmi traumatický zážitek a nezbylo mi ani tu krátkou pauzu, abych sebrala si své psychické vlastnosti. Nemohla jsem si uvědomit, že jsem zpátky samostatná a že mám možnost volit, co se mi týče. Ještě nikdy nezkusila jít na kole nebo je projít na bok. Byla jsem nervózní a nebavila mě nic, protože se dobře držela pokoji a neměla potřebu se všemi svými blízkými kontaktem. Neustále doufala na to, že se mi porod nepodaří lépe vyhnout a že budu muset usilovat o svou plodovou teplotu, protože uvedla do portfolia pacientek na interním

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email