přivýdělek česká lípa 2021

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké výrobky nabízí společnost Harmonelo?

A:Společnost Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, které jsou vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jakým způsobem mohu vydělat přivýdělek s Harmonelom?

A:Existuje několik způsobů, jak si můžete přivydělat s Harmonelom. Můžete nakupovat produkty Harmonelo s 40% slevou a prodat je za doporučenou koncovou cenu. Také můžete registrovat nové zákazníky do své sítě a získat provizi z každého jejich nákupu. Pokud máte již vybudovanou síť, můžete získat provizi z binárního stromu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou požadavky pro registraci zákazníka do sítě?

A:Pokud chcete registrovat nové zákazníky do své sítě, musíte být sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou podmínky pro získání provize z binárního stromu?

A:Abyste získali provizi z binárního stromu, musíte mít již vybudovanou síť a splnit podmínky binárního stromu. Vaše levá i pravá noha ve stromu musí mít v daném období nákup od vašich přímých zákazníků.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je maximální měsíční přivýdělek s Harmonelom?

A:Pokud kombinujete všechny tři uvedené způsoby přivýdělku, můžete si přivydělat až 60 000 Kč měsíčně s Harmonelom.

Hledáte přivýdělek v České lípě? Mám pro vás něco, zajímavého. Pojďme se podívat na společnost Harmonelo, která nabízí, několik způsobů příjmů.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Možné způsoby přivýdělku

Koupím prodám

Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a násleně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přividělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.

Registrace zákazníka

Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.

Zizk z sítě

Podku máte již vybudouvanou síť a splníte podmínky binárního stromu. Máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníku.

 

Pokud dáte dohromady, všechny tři metody, můžete si hravě přividělat až 60 000 Kč měsíčně.

 

Pokud vás to zaujalo, zanechte nám své číslo v chatu a my se vám brzy ozveme.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email