Přivýdělek důchodce 2021

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je výdělek z DPP povinně danitelný?

A:Pokud dotyčný má podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, nemusí odvádět daň z přivýdělku z DPP.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo může vydělávat peníze s Harmonelom?

A:Každý, kdo se registroval do systému a objednal si startovací balíček, může vydělávat peníze s Harmonelom. Stačí oslovit pár lidí a získat nějaké zakázky.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou produkty Harmonelo vhodné pro každého?

A:Ano, produkty Harmonelo jsou pomocí brebiotických kultur ideální pro podporu imunitního systému a jsou vhodné pro denní užívání. Proto jsou ideální pro každého.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou největší výhody přivýdělku z DPP?

A:Největší výhodou přivýdělku z DPP je to, že se z něj neodvádí sociální ani zdravotní pojištění. To znamená, že z celkového výdělku lze použít větší částku k vlastním účelům.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Mohu si objednat produkty Harmonelo jako zákazník bez registrace do systému?

A:Ano, můžete si objednat produkty Harmonelo i jako zákazník bez registrace do systému. Pro více informací o produktech a možnostech objednání navštivte oficiální web Harmonela.

V případě, že se jedná o přivýdělek na základě dohody o provedení práce DPP, který je samozřejmě navíc do výdělku ve výši 10 000 Kč (včetně této částky) za měsíc pro obě strany nejvýhodnější. Neodvádí se z ní sociální ani zdravotní pojištění. A pokud má dotyčná u zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, neodvádí ani daň.

Jsem v invalidním důchodu a Harmonelem jsem si za tři měsíce vydělal již bez mála 40 000 Kč. Jak jsem to udělal? Jednoduché zaregistroval jsem se objednal si startovací balíček oslovil pár lidí na internetu a pak už to šlo skoro samo.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email