Přivýdělek k úřadu práce

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možnosti přivýdělku na úřadu práce?

A:Na úřadu práce si můžete přivydělat až 10 000 Kč ročně bez nutnosti podávat daňové přiznání. Jedním z možností je například Dohoda o provedení práce (DPP), kdy se neodvádí sociální ani zdravotní pojištění a daň se platí pouze v případě, že zaměstnanec nemá podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak snadno vydělat peníze na internetu?

A:Jeden z možných způsobů je registrovat se do společnosti Harmonelo, nabízející sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky. Stačí zaregistrovat se, objednat si startovací balíček a oslovit pár lidí na internetu. Již po třech měsících můžete vydělat až 40 000 Kč.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co jsou to produkty Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotických kultur. Tyto výrobky jsou vhodné k dennímu užívání a podporují imunitní systém. Tento produkt má již od samého začátku velký zájem zákazníků.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se zaregistrovat do Harmonela?

A:Registrace do společnosti Harmonelo je snadná. Stačí vyplnit registrační formulář na jejich webových stránkách a objednat si startovací balíček. Poté už se můžete pustit do oslovování potenciálních zákazníků.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho jsou vhodné produkty Harmonelo?

A:Produkty Harmonelo jsou vhodné pro každého, kdo chce posílit svůj imunitní systém a zlepšit své zdraví. Sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotických kultur jsou naprosto bezpečné a doporučují se i osobám trpícím různými alergiemi nebo intolerancemi.

Jste na úřadu práce a zajímá vás možnost přivýdělku? Na úřadu práce si můžete přivydělat až 10 000 Kč ročně, bez nutnosti podávat daňové přiznání.

V případě, že se jedná o přivýdělek na základě dohody o provedení práce DPP, který je samozřejmě navíc do výdělku ve výši 10 000 Kč (včetně této částky) za měsíc pro obě strany nejvýhodnější. Neodvádí se z ní sociální ani zdravotní pojištění. A pokud má dotyčná u zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, neodvádí ani daň.

Harmonelo prodávám tři měsíce a vydělal jsem již bez mála 40 000 Kč. Jak jsem to udělal? Jednoduché zaregistroval jsem se objednal si startovací balíček oslovil pár lidí na internetu a pak už to šlo skoro samo.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email