přivýdělek při zaměstnání 2021

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá zaregistrovat se do Harmonela a začít vydělávat?

A:Registrace do Harmonela je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí vyplnit kontaktní údaje na webové stránce a dokončit registraci. Poté můžete začít prodávat produkty a vydělávat.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je nutné platit za startovací balíček u Harmonela?

A:Ano, ke vstupu do prodeje produktů Harmonelo je třeba zakoupit startovací balíček. Cena startovacího balíčku se liší podle velikosti balíčku, který si zvolíte.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody prodeje produktů Harmonelo?

A:Prodej produktů Harmonelo nabízí několik výhod. Jednou z nich je možnost vydělat si zajímavé peníze. Další výhodou je možnost pracovat z domova a flexibilní pracovní doba. Produkty Harmonelo jsou navíc kvalitní a dobře hodnocené.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Musím odvádět sociální a zdravotní pojištění, pokud pracuji jako prodavač produktů Harmonelo?

A:Pokud prodáváte produkty Harmonelo na základě dohody o provedení práce, nemusíte odvádět sociální ani zdravotní pojištění.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Musím platit daň z příjmu, pokud pracuji jako prodavač produktů Harmonelo?

A:Pokud máte u zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, nemusíte platit daň z příjmu.

V případě, že se jedná o přivýdělek na základě dohody o provedení práce DPP, který je samozřejmě navíc do výdělku ve výši 10 000 Kč (včetně této částky) za měsíc pro obě strany nejvýhodnější. Neodvádí se z ní sociální ani zdravotní pojištění. A pokud má dotyčná u zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, neodvádí ani daň.

Harmonelo prodávám tři měsíce z domu a vydělal jsem již bez mála 40 000 Kč. Jak jsem to udělal? Jednoduché zaregistroval jsem se objednal si startovací balíček oslovil pár lidí na internetu a pak už to šlo skoro samo.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email