přivýdělek při zaměstnání 2021

Přivýdělek při zaměstnání 2021

Mnoho lidí se v dnešní době rozhoduje pro přivýdělek při zaměstnání. Je to skvělá možnost, jak si vydělat navíc. Pokud chcete pracovat v České republice, existuje několik možností, jak to udělat. Můžete si vybrat mezi prací na živnostenský list nebo na smlouvu o dílo. Práce na živnostenský list je určena pro ty, kteří chtějí pracovat na volné noze. Smlouva o dílo je určena pro ty, kteří budou pracovat pro konkrétního zaměstnavatele na konkrétním projektu.

Pokud hledáte práci na živnostens
Pokud hledáte způsob, jak si vylepšit svůj rozpočet, aniž byste museli pracovat na plný úvazek, pak je přivýdělek při zaměstnání pro vás ideální řešení. Ať už potřebujete vydělat navíc kvůli nákupu nového spotřebiče nebo se chcete finančně zabezpečit na horší časy, přivýdělek vám může pomoci.

Existuje nespočet způsobů, jak si přivydělat. Pokud pracujete v kanceláři, mohli byste si například pronajmout svou pracovní plochu o víkendech nebo po pracovní době. Nebo si můžete pronajmout své auto

Mám pro vás něco, zajímavého. Pojďme se podívat na společnost Harmonelo, která nabízí, několik způsobů příjmů.
Něco o produktech Harmonelo
Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.
Možné způsoby přivýdělku
Koupím prodám
Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a násleně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přividělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.
Registrace zákazníka
Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.
Zizk z sítě
Podku máte již vybudouvanou síť a splníte podmínky binárního stromu. Máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníku.

 

Pokud dáte dohromady, všechny tři metody, můžete si hravě přividělat až 60 000 Kč měsíčně.

 

Pokud vás to zaujalo, zanechte nám své číslo v chatu a my se vám brzy ozveme.
Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.
Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.
Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email