Přivýdělek Roudnice nad Labem

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak funguje dohoda o provedení práce (DPP)?

A:Dohoda o provedení práce je pracovní smlouva, kdy se pracovník zavazuje provádět určitou práci a zaměstnavatel se zavazuje mu za ni zaplatit. Odvody sociálního a zdravotního pojištění se z této dohody neodvádí.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Musím platit daně z přivýdělku z DPP?

A:Pokud máte podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, nemusíte daně z DPP platit. Nicméně, pokud tuto slevu nemáte, budete muset daně zaplatit.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik můžu vydělat jako prodejce produktů Harmonelo?

A:Výdělek z prodeje produktů Harmonelo záleží na tom, kolik produktů prodáte a jakou marži si určíte. Nicméně, někteří prodejci Harmonelo vydělají několik tisíc korun měsíčně.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké produkty nabízí Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotických kultur vhodné pro podporu imunitního systému.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak vydělat peníze na internetu s pomocí Harmonelo?

A:Stačí se zaregistrovat u Harmonela, objednat si startovací balíček a začít nabízet produkty svým známým na internetu. Harmonelo vám poté zaplatí provizi za každý prodaný produkt.

V případě, že se jedná o přivýdělek na základě dohody o provedení práce DPP, který je samozřejmě navíc do výdělku ve výši 10 000 Kč (včetně této částky) za měsíc pro obě strany nejvýhodnější. Neodvádí se z ní sociální ani zdravotní pojištění. A pokud má dotyčná u zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, neodvádí ani daň.

Harmonelo prodávám tři měsíce a vydělal jsem již bez mála 40 000 Kč. Jak jsem to udělal? Jednoduché zaregistroval jsem se objednal si startovací balíček oslovil pár lidí na internetu a pak už to šlo skoro samo.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email