přivýdělek rychnov nad kněžnou 2021

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké produkty nabízí společnost Harmonelo?

A:Společnost Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultur, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob přivýdělku s produkty Harmonelo?

A:Jeden z možných způsobů přivýdělku je nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a následně je prodat za doporučenou koncovou cenu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mohu získat provizi z nákupů nových zákazníků?

A:Pokud zaregistrujete do své sítě nového zákazníka, získáte provizi z každého jeho nákupu za podmínky, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je binární strom a jak mohu získat provizi z něj?

A:Binární strom je síť, kterou můžete vybudovat a pokud splníte podmínky, máte nárok na provizi z nákupů vašich přímých zákazníků. Za podmínky, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníků.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik si mohu přivydělat s produkty Harmonelo?

A:Pokud kombinujete všechny tři způsoby přivýdělku, můžete si přivydělat až 60 000 Kč měsíčně.

Hledáte přivýdělek v Rychnově nad Kněžnou? Mám pro vás něco, zajímavého. Pojďme se podívat na společnost Harmonelo, která nabízí, několik způsobů příjmů.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Možné způsoby přivýdělku

Koupím prodám

Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a násleně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přividělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.

Registrace zákazníka

Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.

Zizk z sítě

Podku máte již vybudouvanou síť a splníte podmínky binárního stromu. Máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníku.

 

Pokud dáte dohromady, všechny tři metody, můžete si hravě přividělat až 60 000 Kč měsíčně.

 

Pokud vás to zaujalo, zanechte nám své číslo v chatu a my se vám brzy ozveme.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email