přivýdělek státních zaměstnanců 2021

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké produkty nabízí společnost Harmonelo?

A:Společnost Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultur, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob přivýdělku pro státní zaměstnance u společnosti Harmonelo?

A:Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a následně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přivydělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak funguje registrace zákazníka u Harmonela?

A:Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak získat provizi z binárního stromu u společnosti Harmonelo?

A:Pokud máte již vybudovanou síť a splníte podmínky binárního stromu, máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníků.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je potenciální přivýdělek u společnosti Harmonelo?

A:Pokud dáte dohromady všechny tři metody, můžete si hravě přivydělat až 60 000 Kč měsíčně.

Hledáte přivýdělek pro státní zaměsnance? Mám pro vás něco, zajímavého. Pojďme se podívat na společnost Harmonelo, která nabízí, několik způsobů příjmů.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Možné způsoby přivýdělku

Koupím prodám

Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a násleně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přividělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.

Registrace zákazníka

Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.

Zizk z sítě

Podku máte již vybudouvanou síť a splníte podmínky binárního stromu. Máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníku.

 

Pokud dáte dohromady, všechny tři metody, můžete si hravě přividělat až 60 000 Kč měsíčně.

 

Pokud vás to zaujalo, zanechte nám své číslo v chatu a my se vám brzy ozveme.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email