probioticke potraviny

Některé probioticky jsou zdarma. Na základě studií však můžeme říci, že nejvýznamnějšími probioticky jsou Lactobacillus reuteri (L. reuteri RC14) a Bifidobacterium longum (B. longum DN11).

Lactobacillus reuteri je symbiotický bakteriíček, který se nachází v ústech lidí i zvířat a pomáhá imunitě a chuťovému metabolismu. Jeho složení obsahuje lacticin, jako jsou produkty látkového kyslíku, což usnadňuje poruchy dýchání a snižuje riziko infekcí. Vliv probioticky na zdravotnictví zjišťoval i výzkum u vojenských pacientů s chronickou anginetickou pneumonii – po uvedení do provozu kašlidelné

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email