probiotika bez laktozy

Probiotika jsou celosvětově známá jako přírodní léčba, která je účinná proti mnoha zdravotním problémům. Lidé si jejich účinky obvykle vybavují s trávením, ale probiotika mají rovněž řadu dalších pozitivních vlivů na lidský organismus. Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které se nacházejí v jogurtu a dalších fermentovaných potravinách. Jejich působení je podporováno mnoha vědeckými studiemi, které dokazují, že probiotika jsou účinná proti mnoha zdravotním problémům, včetně:

– Trávení: Probiotika pomáhají zlepšovat trávení a peristaltiku střev, což je
Při výběru probiotika se řada lidí obává, že by mohla obsahovat laktózu. Pokud jste také alergičtí na laktózu nebo si ji nedokážete dobře tolerovat, existují i ​​laktozové probiotika bez laktózy. Tyto produkty jsou vyráběny s cílem eliminovat alergeny a zvýšit stravitelnost.

Ano, neobssahují přímo laktozu, ale laktobacily, nezbytné pro srpávné trávení. Podívejme se spolu na to co pro vás máme.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email