probiotika bez lepku a laktozy

Probiotika bez lepku a laktozy

Před několika lety byly probiotika považována za věc, kterou byste měli zkusit, protože to mohl být dobrý způsob, jak podpořit své zdraví. Dnes jsou probiotika považována za nezbytnost pro zdraví trávicího systému, a to zejména pro ty, kteří mají potíže s trávením. Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které pomáhají udržovat rovnováhu ve střevech a podporují zdravou střevní mikroflóru. Probiotika se obvykle nacházejí v jogurtu nebo kyselém mléce, ale mohou být také konzumovány ve formě tablet nebo kapslí.

Existuje mnoho různ
Probiotika bez lepku a laktozy jsou ideální pro lidi, kteří trpí alergiemi nebo intolerancemi. Jsou také vhodné pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj trávení a posilnit svůj imunitní systém. Probiotika jsou živé bakterie, které pomáhají udržovat zdravou rovnováhu bakterií v našem těle. Lepkavost a laktóza jsou dva faktory, které mohou probiotika negativně ovlivnit. Proto je důležité vybrat si probiotika bez lepku a laktozy.

Ano, neobssahují přímo laktozu, ale laktobacily, nezbytné pro srpávné trávení. Podívejme se spolu na to co pro vás máme.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email