probiotika do lednice

Poznejte 5 důvodů, proč byste měli přidat probiotika do svého jídelníčku

Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru. Tyto látky se nacházejí v některých potravinách, ale také ve formě doplňků stravy. Probiotika mají řadu pozitivních účinků na zdraví, včetně podpory trávení, imunitního systému a zmírnění stresu.

Pokud hledáte způsob, jak posílit své zdraví a podpořit svůj imunitní systém, přidejte probiotika do svého jídelníčku. Zde je 5 důvodů, proč byste to měli udělat:
Probiotika jsou živé bakterie, které pomáhají udržovat zdraví trávicího traktu. Probiotika se obvykle prodávají jako potravinové doplňky, ale mnoho lidí je také nachází v přírodě. Jedinci, kteří chtějí vyzkoušet probiotika, mají často otázku, zda je třeba je skladovat v lednici.

Existují dva hlavní typy probiotik: syrovátkové bakterie a kvasnice. Syrovátkové bakterie jsou živé bakterie, které se nacházejí v jogurtu nebo kefiru. Kvasnice jsou živé nebo umrlé organismy, které se nacházejí ve sladkých nebo kořeněných potravinách. Když jsou tyto organismy přidány do tě

Teplo v přiměřené míře napomáhá rozmnožování baterií, niž ší teplota zpomaluje množení a ta vyšší může bakterie zabít +53°C.

Pojďme se podívat na jedna taková probiotika do ledinice 🙂

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Harmonelo Probio 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email