probiotika harmonelo recenze

Pravidelně užívám probiotika od harmonela a tak se s vámi chci podělit o zkušenosti. Často jsem trpěl průjmy, které střídaly zácpy. Po měsíci se mi srovnal mikrobiom a již se tyto problémy nevrátily.

Pravidelně již dva měsíce užívám probiotika od Harmonela a nemůžu si je vynachválit. Jedna lahev sirupu 500ml vydrží na měsíc. Užívám je před spaním, stolice je pravidelná přiměřeně konzistentní.

S opraveným mikrobiomem a pohodovým trávením, mohu jís cokoliv a i přesto mám vždy dostatek energie. Sirup je chutný, dávám si jej s 2dl vlažné vody.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email