probiotika harmonelo recenze

Pravidelně užívám probiotika od harmonela a tak se s vámi chci podělit o zkušenosti. Často jsem trpěl průjmy, které střídaly zácpy. Po měsíci se mi srovnal mikrobiom a již se tyto problémy nevrátily.

Pravidelně již dva měsíce užívám probiotika od Harmonela a nemůžu si je vynachválit. Jedna lahev sirupu 500ml vydrží na měsíc. Užívám je před spaním, stolice je pravidelná přiměřeně konzistentní.

S opraveným mikrobiomem a pohodovým trávením, mohu jís cokoliv a i přesto mám vždy dostatek energie. Sirup je chutný, dávám si jej s 2dl vlažné vody.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email