probiotika na průjem

Probiotika jsou látky, které podporují mikroflóru ve střevech. Tyto látky mohou být živé nebo umělé. Probiotika se obvykle užívají jako doplňková léčba k terapii průjmu.

Probiotika pomáhají tělu vyrovnat se s trávením potravy a zmírňují nepříjemné pocity, jako je nadýmání a bolesti břicha. Probiotika mohou být rovněž užitečná při léčbě chronického zánětu střev (Crohnova choroba) a syndromu dráždivého tračníku (IBS).

Pokud trpíte častými průjmy, je důležité navštívit svého lékaře, abyste zjistili příčinu. Poté,
Probiotika jsou látky, které podporují růst a množení prospěšných bakterií ve střevě. Pomáhají tak zvýšit imunitu a zlepšit trávení. Probiotika na průjem jsou tedy velmi užitečná, protože pomáhají zmírnit stav onemocnění a urychlují hojení.

Mám pro vás tip, který užívám také. Slouží nejen jako první pomoc při průjmu. Stačí jedna odměrka a do hodiny máte klid.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email