probiotika na zácpu

„Probiotika na zácpu: 5 nejlepších produktů“

Pokud trpíte zácpou, může být probiotická strava tou nejlepší léčbou. Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru. Tyto látky se nacházejí v mnoha potravinách, ale také se prodávají jako doplňkové léky. Existuje mnoho různých druhů probiotik, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Zde je 5 nejlepších probiotických produktů na trhu:
Zácpa je častým problémem, který trápí mnoho lidí. Probiotika jsou řešením, které může pomoci zmírnit zácpu a udržet střeva v dobrém stavu. Probiotika jsou živé bakterie, které se nacházejí v jogurtu a dalších fermentovaných potravinách. Tyto bakterie pomáhají udržovat rovnováhu ve střevech a podporují zdravou střevní mikroflóru. Probiotika mohou pomoci zvýšit střevní peristaltiku, což usnadňuje pohyb stolice skrz trávicí trakt. Některé studie také ukazují, že probiotika mohou pomoci snižovat zánětlivé reakce v těle.

Už naše babičky věděli, že na zácpu jsou vhodné sušené švestky (sacharidy vhodné pro bakterie ve střevech), povidla a nebo bílý jogur. Dnešní věda však nabízí účinější varianty a to v podobě sirupu.

Harmonelo Probio 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie.

 

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email