probiotika na zácpu

„Probiotika na zácpu: 5 nejlepších produktů“

Pokud trpíte zácpou, může být probiotická strava tou nejlepší léčbou. Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru. Tyto látky se nacházejí v mnoha potravinách, ale také se prodávají jako doplňkové léky. Existuje mnoho různých druhů probiotik, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Zde je 5 nejlepších probiotických produktů na trhu:
Zácpa je častým problémem, který trápí mnoho lidí. Probiotika jsou řešením, které může pomoci zmírnit zácpu a udržet střeva v dobrém stavu. Probiotika jsou živé bakterie, které se nacházejí v jogurtu a dalších fermentovaných potravinách. Tyto bakterie pomáhají udržovat rovnováhu ve střevech a podporují zdravou střevní mikroflóru. Probiotika mohou pomoci zvýšit střevní peristaltiku, což usnadňuje pohyb stolice skrz trávicí trakt. Některé studie také ukazují, že probiotika mohou pomoci snižovat zánětlivé reakce v těle.

Už naše babičky věděli, že na zácpu jsou vhodné sušené švestky (sacharidy vhodné pro bakterie ve střevech), povidla a nebo bílý jogur. Dnešní věda však nabízí účinější varianty a to v podobě sirupu.

Harmonelo Probio 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie.

 

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email