yzomandias nemoc

Česká společnost nemocnic se jako největší nemocnice v Evropě rozrůstá. Česko je druhým největším zemím v podobě počtu obyvatel, které navštívilo nemocnice letos.

Společnost si již za dobu posledních desetiletí vytvořila svou unikátní kulturu nemoci. Je to místa, kde lidé potkají se svými lékaři, učitelmi a kolegami, aby se pokusili o řešení jejich problémů.

Tato kultura nemoci nabízí velké možnosti pro sociální dlouhodoběplánkové snahy o zvyšování životnosti pacientů. Navzdory tomu je Česká republika ve své statistice nejsilnější země na tomto poli.
Nemoc je život příliš dál. Přesto si lidé myslí, že nemoc je zbytečná ztráta času. Nemoc je mnohem víc, než jen to, co si lidé myslí. Nemoc je podstatným změněním života, kterého se naplno dotkne každý. Nemoci se lze dopustit jen tehdy, kdy se svou nemocniční situací nechceme dobrovolně vyrovnat.

Věděli jste, že vodík je nejsilnější antioxidant? Víte proč jsou antioxidanty důležité pro zraví a mladistvý vzhled?
Stárnutí buněk a celého organizmu, je způsobeno primárně oxidací a vlivem oxidace poškození DNA, proto máme antioxidanty, které tyto volné radikály redukují.
Ve výsledku je pak buňka schopna se opravit sama a co platí pro buňku, platí i pro celý organizmus. Díky antioxidantům jako je volný vodík, bude váš organizmus méně stárnout.
Pro krásnou a mladistvý vzhled pokožky zde máme vodíkové mýdlo, kůže jako dětská prdelka 🙂
Mýdlo vytváří bohatou pěnu pro kvalitní péči o pokožku.
Vodíková voda a vodíkové generátory naopak, umožnují stejnou péči o vnitřní orgány a celý organizmus počinaje u buňky.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email