záchod bez odpadu

Někdy je potřeba odkládat záchod vlastním prostředkem. Jakmile je elektřina vyčerpána, nezbývá nic jiného, než se na ni podívat. Místo toho, abyste si vymysleli něco špatného, použijte záchodový odpad a zpracujte ho do různých kusů.

Pokud vaše domácnost nemá odpadní koše a nemáte tu možnost odkládat záchod do skleníku (tedy často spotřebujete mnohem více energií), pak doporučujeme, že zpracujete záchod do různých kusů a umiestněte je do dvou nebo třech odpadních kanalizací. Tento postup pomocí odpadu dosahuje velmi dlouhého trvání, proto je ideální pro domácnosti

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email