zácpa po průjmu

Post-pneumonia syndrome: what to do

If you have post-pneumonia syndrome, there are a few things you can do to help improve your recovery. Follow these tips to help speed up your recovery and restore your health:

Drink plenty of fluids: Make sure you drink plenty of fluids to replace what you lost in the hospital and during your illness. Try to drink eight 8-ounce glasses of water or juice per day.

Get plenty of rest: Get plenty of rest, even if that means sleeping on the couch for a day or two. A good night’s sleep will help you feel more rested and energized the next day.

Avoid alcohol and drug abuse: Avoid alcohol and drug abuse while you are recovering from pneumonia. These substances can further dehydrate you and make it harder to fight off infection.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email