zácpa při menstruaci

Zácpa při menstruaci je znamenána bolestí mezi kostí a svalství, která se pohybuje od obou stran. Je to bolest, která se objevuje prvně na dnu výstupu a nepřetržitě se mění. Pokud je zácpou přibližně 12 hodin denně, je možné ji nazývat menstruací.

Pokud si myslíte, že máte zácpu při menstruaci, protože nemohl/a Vašeho partnera penis nebo tvrdé prsa stimulovat (tedy bolest nepřetržitě pohybuje), určitě nemusíte být nejlepším diagnostikem. Myslím, že existují dva typy bolesti při menstruaci – chronickou a episodickou. Chronická zácpa je typická pro lidi v menopauze a jejich zánětlivé onemocn

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email