zácpa s průjmem

Zácpa je člověk, který má problémy s průjmem. Jeho život je obtížný zejména v případě, že se mu nepodaří udržet kontrolu nad svou hmotou a začne tak být nemocný.

Zácpa se jmenuje F.A. Krabbe a byl diagnostikován jako zácpan krve. Jeho problémy s průjmem vznikly díky poruchám plicního ukazatele – svalovému zvýšení nebo snižování hmotnosti. Jakmile se mu zhoršila krevní produkce, tak se musel pokusit omezit svou spotřebu a dodržovat dietu. Jako řešení prohloubil svou vitalitu prostřednictvím praktického cvičení a pohybuje se často spolu s lidmi, co ho napomohlo u

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email