zácpa u kojence po zavedení příkrmů

Zácpa u kojence po zavedení příkrmů

Před tím, než se všichni dozvěděli o tom, že existují potraviny určené speciálně pro kojence, byly tyto potraviny velmi nepřetržitě spotřebovány. Tato situace se ale posunula a dnes se spotřeba zácpy u kojenců zvýšila a porostla. Proto jsou na trhu nové potraviny určené pro tyto cizincové současně i pro české kojo­nce.

Novinky na trhu pokrmů určených pro kojo­nce jsou navíc i vhodné pro samotného domácího kojo­nce. Pokud si chceme zajistit správnou hygienu, mohou smysluplně spolehnout se na produkty, jejich obsah obsahuje alergickou látku.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email