zácpa v menopauze

Zácpa v menopauze je nejčastěji vynikajícími symptomymi odpuštění se sexu. Vzhledem k tomu, že je to velmi nepříjemná záležitost, je dobré se o ní dozvědět co nejlépe.

Zácpa v menopauze je nejčastěji vynikajícími symptomymi odpuštění se sexu. Při ní můžete objevit pocit hladiny testosteronu, značnou zmatenost a agresivitu, snášenlivost ke bolestem a lhostejnost k společnosti. Objevují se také problémy s orgazmem a iniciativou ve sexu.

Pokud nemáte žádné zácpy v menopauze, nemusíte se obávat. Pokud si myslíte, že podobné symptomy mohou být pro Vás nepřijatelné, sdělte

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email