zácpa z příkrmů

Ve svém nejnovějším článku o zácpech z příkrmů si autor vyzkouší několik postupů, jak je provedit bez úniku škody při jejich výrobě. Jedním z nich je postup, který se jmenuje „pohybový zácpa“. Je to zácpa, která se usazuje na hrudi přirozeně a nepomocí okrajů. Pohybový zácpa je mnohem efektivnější, než taková, která se usazuje na hrudi pomocí okrajů.

In his latest article about zacps from food, the author tries several methods for making them without any leaks. One of them is called „motional zacapa“. It’s a zacapa that settle on the skin naturally and without using edges. The motional zacapa is much more effective than the one that settles on the skin using edges.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email