zácpa z psychiky

Zácpa z psychiky je způsobená současným světem, ve kterém lidé žijí v extrémních sociálních podmínkách. Její cíl je pomoci pacientovi rozvinout schopnost se otevřeně a srozumitelně s jinými lidmi vyjadřovat svou emoce, probudit se a ukončit proces zácpy.

Zácpa je pro pacienta častým problémem, který může být velmi nepříjemný. Jedná se o stav, kdy se pacient necítí dobře, protože nemohu svou frustraci ani svou neštěstí ubírat do jiného prostoru. Nemohu si uvědomit životní situaci ani pracovní úkoly. Pocity jsou silně stranou a pacient nemůže vyhnout se snahám prosadit sv

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email