alkohol a imunita

Alkoholismus je v naší kultuře všudypřítomný, abstinentů pomálu a existují (rozlišujeme) různé úrovně závislosti na alkoholu. Cévy v hlavě jsou zároveň přísunem alkoholu rozšířené a to způsobuje prudkou bolest. Čím více alkohol konzumujeme, čím častěji a v co větší míře, tím větší zdravotní rizika to přináší. A co je vlastně kocovina? Menší otrava alkoholem, který tělo nedokázalo odbourat a je jím proto v nežádoucí míře zatíženo. Ovšem i s alkoholem nám pomohou bylinky a některé jsou dokonce nezastupitelné. Zároveň nám chybí vitamíny i energie. Alkohol způsobuje dehydrataci našeho těla, jelikož povzbuzuje ledviny k vylučování většího množství vody, než je běžné. A dokonce můžeme trpět průjmem a bolestmi svalů, potíme se a játra mají spoustu práce s odbouráváním alkoholu, proto nemají čas na přeměnu cukrů. Žaludek je překyselený, pálí nás žáha, je nám nevolno, zvracíme. Třeba ostropestřec mariánský..

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email