bezlepkový jídelníček

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Harmonelo?

A:Harmonelo je značka nabízející sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotických kultur. Tyto sirupy jsou vhodné pro denní užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy Harmonelo Slim?

A:Harmonelo Slim obsahuje devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy. Jeho přínosy jsou například snížení chuti k jídlu, urychlení metabolismu, podpora trávení a detoxikace organismu.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mohu vydělat na Harmonelu?

A:Harmonelo nabízí možnost přivýdělku pro zájemce. Více informací najdete v článku „Jak si zajistit stálý příjem“ na webových stránkách Harmonela.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možnosti nákupu Harmonelo?

A:Harmonelo je možné zakoupit přímo na webových stránkách značky nebo v lékárnách a dalších prodejnách zaměřených na zdraví a wellness.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou výrobky Harmonelo vhodné pro vegany a vegetariány?

A:Ano, výrobky Harmonelo jsou vhodné pro vegany a vegetariány, neobsahují žádné složky živočišného původu.

Mouka z jedlých kaštanů má nasládlou chuť a příjemnou vůni, je proto vhodná k přípravě sladkých moučníků, pečiva i chleba, ve Francii ji používají také do polévek a omáček a v Americe se kaštanovou nádivkou plní krocan. Kaštanovou moukou můžete nahradit až čtvrtinu celkového množství mouky ve svém receptu.. Čirokovou moukou můžete nahradit zhruba 50 % celkového množství mouky ve vašem oblíbeném receptu.. Jáhlová mouka během pečení nabude na objemu a po upečení budete mít krásně nadýchané a lehké pečivo. Nahradit jí můžete libovolné množství mouky ve vašem receptu.. Celá řada hospodyněk se však při vyřazení „bílé mouky“ zasekne na tom, že prostě přestane kupovat „dvounulku“ a začne ji nahrazovat špaldovou moukou, moukou semoli nebo ovesnými vločkami. My si však dnes povíme něco o kompletní přestavbě jídelníčku pro ty, kdo chtějí nejen definitivně skoncovat s pšenicí, ale také odlehčit svou stravu od lepku a obohatit svůj jídelníček o bílkoviny a celou řadu vitaminů a minerálů.. Moukou z quinoy můžete nahradit zhruba čtvrtinu celkového množství ve vašem receptu.. Ve svém jídelníčku jej proto ocení všichni sportovci, vegetariáni a vegani, kterým chybí bílkoviny v důsledku deficitu konzumace masa či živočišných produktů. V kuchyni amarantovou mouku využijete v jakémkoli druhu pečiva, ovšem mějte na paměti, že vzhledem k její blátivé struktuře je vhodné nahradit jí maximálně 30 % celkového množství mouky. Znali ji už národy Inků a Aztéků. Oproti ostatním obilovinám je kvalitním a nesmírně bohatým zdrojem bílkovin. Má skvělou pojivou vlastnost, po upečení (a vychladnutí) většinou velmi dobře drží tvar navzdory absenci lepku. Pohankovou moukou můžete nahradit celkové množství mouky ve vašem běžném receptu. Pokud vám typický pohankový odér není po chuti, vybírejte hladkou mouku z mechanicky loupané pohanky.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email