cbd fenixovy slzy

Ne – a je pravda, že se toho lidi často bojí, a to i kvůli médiím. U nás, když chcete – a máte posvěcení a recept od lékaře – v lékárně již seženete konopí na předpis. A samozřejmě i jejich účinek. To samozřejmě zaručit nejde, velmi důležitý je nejen postup a kvalita výroby – osobně třeba varuji před docela rozšířeným používáním lihobenzínu kvůli stopovým prvkům – ale i obsah aktivních látek THC a CBD. Princip fungování je totiž takový, že tu účinnou látku, která by zdravého člověka výrazně utlumila – a zdůrazňuji, že nezabila – si k sobě „stáhne“ nemoc…Když slzy užívá zdravý člověk preventivně, a dá si více, než by měl, tak se z toho vyspí. Co se týká Fénixových slz, nemocného člověka – a právě pro nemocné je tato látka určena – rozhodně nezabijí. O tom, co je droga, které drogy a proč jsou u nás legální a které naopak nikoliv, by se dalo diskutovat velmi dlouho. A to z čistého altruismu – protože chce pomáhat nemocným…. A protože mi nějaký materiál zbyl, rozhodl jsem se vyzkoušet i výrobu Fénixových slz. Řeknu to tak – můj jediný požadavek je, že musím pokrýt práci a náklady.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim

Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!

Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email