ce este keto dieta

Keto dieta je strava, která se zaměřuje na příjem velkého množství tuků, středního množství bílkovin a nízkého množství sacharidů. Keto dieta byla vyvinuta jako léčebný program pro pacienty s cukrovkou typu 1 a 2, aby jim pomohla zhubnout a udržet svou hmotnost. Postupem času se však keto dieta stala populární mezi fitness komunitou, protože lidé zjistili, že je to skvělý způsob, jak rychle zhubnout. Keto dieta se skládá ze 70-80% tuků, 20-25% bílkovin a 5-10% sacharidů.
Keto dieta je strava, která se zaměřuje na příjem tuků a omezení příjmu sacharidů. Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie pro tělo, takže omezením jejich příjmu dochází ke zvýšenému spalování tuků. Keto dieta může být účinná metoda pro snižování hmotnosti, avšak má i řadu nevýhod.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email