co produkuje kolagen

Kolagen je v těle nejrozšířenější bílkovina a hraje důležitou roli ve vývoji a udržování zdraví. Jeho hlavní funkcí je podpora štěpení kostí, chrupavek a krevních cév. Vzhledem k tomu, že kolagen se nachází v mnoha tkáních, má mnoho dalších funkcí, jako je např. podpora integrity kožních buněk, účinnost svalového tónu nebo regulace růstu.

Kolagen se také používá v medicíně, kosmetice i potravinách. Jeho nejběžnějším použitím v medicíně je podpora hojení ran, ale může být také použit k léčbě artritidy, onemocnění jater nebo cé

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email