cytomegalovirus u dětí

Prevence

Nemoc se přenáší kapénkovou infekcí, takže je důležité si umývat ruce a dodržovat základní hygienu. Je také důležité vyvarovat se kontaktu s osobami, které trpí nemocí nebo jsou nakažené. Děti by měly být očkovány proti CMV, aby se zabránilo rozvoji onemocnění.
Cytomegalovirus (CMV) je virová infekce, která se nejčastěji vyskytuje u dětí. Přenáší se krví a slinami a může způsobit vážné onemocnění. CMV je často přítomný u novorozenců, kteří jsou nakaženi během těhotenství. Přibližně 30-40% dospělých nosí vir v těle bez jakýchkoli příznaků. U nakažených dospělých mohou být příznaky podobné chřipce, jako je horečka, bolesti svalů a kloubů, rýma, kašel a průjem.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email