délka tlustého střeva

délka tlustého střeva

Tlustý střev je nejdelší částí trávicího traktu. Ve většině lidí měří asi 1,5 metru. Tlusté střevo začíná u žaludku a končí u konečníku. Jeho hlavní funkcí je absorbovat tekutiny a živiny ze stravy. Tlusté střevo také produkuje trus, který se vylučuje z těla přes konečník.
Tlusté střevo je většinou asi 1,5 metru dlouhé a zaujímá asi třetinu celkové délky trávicího traktu. Jeho funkcí je absorbovat tekutiny a živiny z potravy a také shromažďovat odpadní produkty trávení. Tlusté střevo se skládá ze dvou hlavních částí: tenkého střeva a tlustého střeva. Tenké střevo je asi 1,2 metru dlouhé a slouží k dalšímu trávení potravy a absorbici živin. Tlusté střevo je pak asi 30 cm dlouhé a slouží k shromáždění odpadních produktů trávení.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email