dieta keto meniu saptamanal

Na diecie keto nie je potrebné sa prejedať a ani hladovať. Jedlo by malo byť vyvážené a zdravé. Ak chcete schudnúť, sledujte svoje množstvo príjmu a výdaju kalórií. Ak chcete nabrať na váhe, zvýšte svoj príjem kalórií.

Dieta keto meniu saptamanal:

Pondelok:

-Raňajky: omeleta so zeleninou a slaninou / šalát s tuniakom a syrom / jogurt s ovocím a orechmi

-Obed: hovädzia polievka / kuracie mäso s ryžou a zeleninou / ryba s brokolicou a cviklou

-Večera: kuracie mäso na grilovanie so zeleninou / šalát s tuniakom a syrom / jogurt s ovocím a orechmi

Utorok:
Keto dieta je jedna z nejpopularnějších diet v současnosti. Je to proto, že funguje! Abyste mohli dosáhnout ketózy, musíte omezit svoji příjem sacharidů na pouhých 50 gramů denně. To znamená, že vaše strava se bude skládat hlavně z tuků a bílkovin. Ketonová strava je velmi efektivní pro spalování tuků, protože tělo musí pracovat harder pro zpracování tuků než sacharidů. Sacharidy jsou pro tělo snadno stravitelné a rychle se vyčerpají, což znamená, že budete mít často hlad. S keto dietou nebudete mít hlad, protože tuky vás budou dlouho sytit. Jediným „negativum“ ket

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email