hormony a hubnutí

Jaké hormony ovlivňují naši váhu?

Pokud se snažíte zhubnout nebo udržet si svou váhu, je důležité znát roli, kterou hrají různé hormony v těle. Existuje mnoho různých hormonů, které se podílejí na regulaci metabolismu a tělesného tuku. Zde je několik důležitých hormonů, které byste měli vědět:

Inzulín

Inzulín je hormon produkovaný slinivkou břišní. Je to jeden z nejdůležitějších hormonů pro udržení zdravé hladiny cukru v krvi. Inzulín pomáhá tělu absorbovat glukózu (cukr) ze stravy a používat ji jako energii. Pokud je inzulínová
Když se řekne hubnutí, většinou si lidé představí cvičení a dietu. Tyto faktory jsou samozřejmě důležité, ale nejsou to jediné věci, které ovlivňují vaši schopnost zhubnout. Hormony hrají velkou roli ve vašem těle a mohou ovlivnit, jak snadno nebo těžce zhubnete. Zde je několik hormonálních faktorů, které byste měli vzít na vědomí při hubnutí:

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email