hubnutí břicha po padesátce

Jak zhubnout břicho po padesátce

Pokud jste se nedávno dostali do své padesátky nebo jste v této věkové kategorii, můžete si stěžovat na několik faktorů, které ovlivňují vaši schopnost hubnout. Kromě toho, že se s věkem zpomaluje metabolismus, mohou být také problémy s hormonální rovnováhou a sníženou funkcí střev. Tyto faktory však neznamenají, že byste nemohli shodit pár kilogramů navíc. Pokud chcete zhubnout břicho po padesátce, je důležité si uvědomit následující:

-Vaše strava by měla být vyvážená a měla by obsahovat spoustu čerstvých potravin.
Padesátka není žádný věk a s trochou snahy se dá břicho po padesátce skutečně zhubnout. Pokud chcete shodit pár kilogramů navíc, měli byste se v první řadě zaměřit na svůj jídelníček. Začněte jíst pravidelně 5x denně menší porce, které budou obsahovat hodně ovoce a zeleniny. Vyhýbejte se tučným jídlům a sladkostem, které jsou plné cukru. Zaměřte se také na pitný režim – minimálně 2 litry tekutin denně. Ideální je čistá voda nebo bylinkový čaj.

Dalším krokem je začlenit do svého života sport. Nemusíte hned chodit do fit

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email