hubnutí na vibrační plošině

Jak funguje hubnutí na vibrační plošině?

Vibrační plošiny jsou relativně novým fenoménem v oblasti fitness, ale už se o nich mluví jako o účinném způsobu, jak zhubnout. Tyto plošiny se obvykle pohybují rychlostí 30 až 60 vibračních frekvencí za minutu a poskytují tak intenzivní masáž svalům. Vibrace mohou pomoci rozhýbat svaly a tělo, což může přispět k redukci tělesného tuku.

Existuje několik studií, které se zaměřily na to, jak efektivní je hubnutí na vibrační plošině. V jedné studii byly účastnice vystaveny 30minutovým vibracím dvakr
Vibrační plošina je skvělý nástroj pro hubnutí. Pomáhá spalovat tuky a zároveň posiluje svaly. Je to proto, že při cvičení na vibrační plošině se naše tělo stahuje a roztahuje neustále, což pomáhá spalovat kalorie. Vibrační plošina také pomáhá zvýšit metabolismus, díky čemuž spalujeme více kalorií i po cvičení.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email