jak brat probiotika a antibiotika

Při užívání antibiotik se často doporučuje užívat probiotika, aby se zabránilo narušení střevní mikroflóry. Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru. Antibiotika ničí nejen škodlivé bakterie, ale také ty prospěšné. Probiotika pomáhají obnovit rovnováhu mezi dobrou a škodlivou bakterií v tlustém střevě.

Probiotika se obvykle užívají po dobu trvání antibiotické léčby nebo ještě několik týdnů poté. Pokud jste na antibiotika, poradit se svým lékařem nebo lékárníkem, zda byste měli vzít probiotika.
Poznáte to: začnete brát antibiotika a o pár dní se vám zhorší stav trávení. Pokud se vám to stalo, nejste sami – podle odhadů trpí tímto problémem až 30 % lidí. Problém je v tom, že antibiotika ničí nejen škodlivé bakterie, ale i ty dobré, které jsou pro náš organismus důležité. A právě ty dobré bakterie jsou zodpovědné za správné fungování našeho trávení.

Jak tedy brát antibiotika a probiotika tak, aby byl co nejmenší dopad na naše trávení? Začněme s prevencí – je lepší se vyhnout antibiotikům, pokud to jen jde. Pokud už musíte antibiotika brát, snažte se dodržovat následující

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email