jak shodit 10 kg

„Jak shodit 10 kg“

Pokud chcete zhubnout, je důležité si uvědomit, že nejde o krátkodobý proces. Změna stravy a návyků je třeba udělat postupně a trpělivostí. Začněte tedy s malými kroky, které budete moci snadno udržet v dlouhodobém horizontu. Jakmile se vám podaří dosáhnout svého cíle, bude se vám lépe dařit udržet novou váhu.

Pamatujte, že každý organismus se chová jinak a proto nemusíte sledovat stejný úbytok hmotnosti jako ostatní. Někdo může zhubnout 10 kg za 2 měsíce, ale někomu to trvá déle. Důležité je nevzdat to a pokra
Pokud chcete shodit deset kilo, musíte se držet následujících pravidel:

Jezte často, ale malé porce. Za den byste měli sníst alespoň 5-6 menších porcí. Pokud jíte většinu své stravy najednou, trávení bude pomalejší a nakonec budete mít tendenci k tomu, abyste se přejedli.

Snažte se jíst hodně bílkovin. Bílkoviny jsou nezbytné pro udržení svalové hmoty a spalování tuků. Za den byste měli zkonzumovat asi 1 gram bílkovin na kilogram vašeho tělesného váhy.

Pijte hodně tekutin. Voda je nejlepší volbou, ale ovocné šťávy a čaje bez cukru jsou tak

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email